AKTUALNE PROMOCJE


Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo obowiązujące w Ośrodku Magnolia promocje….

Aktualne promocje

Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo obowiązujące w Ośrodku Magnolia promocje. Wszystkie nasze oferty promocyjne przygotowywane są specjalnie z myślą o Naszych stałych, jak i nowych Gościach. Nasze sanatoryjne promocje będą ważne czasowo, dlatego też serdecznie zachęcamy do częstego odwiedzania  naszej strony  internetowej oraz na naszego profilu na  Facebooku. W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przez formularz kontaktowy ZAPYTAJ lub zapisz się do newslettera na stronie głównej

Ferie 2019 w górach

Ferie 2019 w górach

Spędź zimowy wypoczynek u nas. Pakiety wypoczynkowe Ferie w górach 2019 w atrakcyjnych cenach. Niedaleka odległość od stoków narciarskich.  Wybierz ofertę dla siebie. Zostajesz dłużej płacisz taniej.  Dodatkowo możliwość skorzystania z masaży, sauny czy jacuzzi lub innych zabiegów rehabilitacyjnych.
OFERTA SPECJALNA WIELKANOC 2019 W BESKIDZIE ŚLĄSKIM

OFERTA SPECJALNA WIELKANOC 2019 W BESKIDZIE ŚLĄSKIM

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Ustroniu, w wiosennym klimacie Beskidu Śląskiego. W programie: bogate menu wielkanocnych potraw, góralski akcent Kapeli ze Szczyrku.