AKTUALNE PROMOCJE

Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo obowiązujące w Ośrodku Magnolia promocje….

Aktualne promocje

Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo obowiązujące w Ośrodku Magnolia promocje. Wszystkie nasze oferty promocyjne przygotowywane są specjalnie z myślą o Naszych stałych, jak i nowych Gościach. Nasze sanatoryjne promocje będą ważne czasowo, dlatego też serdecznie zachęcamy do częstego odwiedzania  naszej strony  internetowej,  zapisania się do newslettera na stronie głównej oraz polubienia naszego profilu na  Facebooku. W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przez formularz kontaktowy ZAPYTAJ 

Oferta specjalna Święta Boże Narodzenie 2021

Oferta specjalna Święta Boże Narodzenie 2021

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w górach. Wigilia i Święta Bożego Narodzenia 2021 to dni, które proponujemy spędzić w Ośrodku Magnolia w Ustroniu. Bogate, świąteczne menu i melodie Kapeli Góralskiej ubogacą ten czas.
Oferta Specjalna Sylwester 2021

Oferta Specjalna Sylwester 2021

Zapraszamy do Ustronia na pobyt Sylwestrowy 2021. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogate, bankietowe menu oraz świetną muzykę z saksofonem w tle. Zapewniamy szampańską zabawę do białego rana. W Nowy Rok zapraszamy do zabawy z Góralską Kapelą ze Szczyrku.